Naglowek strony

Konkursy

organizowane przez szkołę


3 międzyszkolne konkursy
W II semestrze bieżącego roku szkolnego organizujemy 3 międzyszkolne konkursy: literacki poświęcony Stefanowi Żeromskiemu, Savoir-vivreu oraz wioślarski na ergometrach. Regulaminy w załącznikach:
konkurs literacki, savoir-vivre, konkurs wioślarski
Karta zgłoszenia i oświadczenie uczestnika:
karta zgloszenia, oswiadczenie

CHOPINADA
Nasza szkoła jest organizatorem Wolskiego Międzyszkolnego Konkursu „Chopinada” z okazji 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Proszę zapoznać się z regulaminem, proponowanymi kategoriami twórczymi oraz warunkami uczestnictwa (Załącznik nr 1, Załącznik nr 2, Regulamin). Uczestnicy konkursu dostarczają swoje prace wraz z wypełnionym drukiem zgłoszenia oraz oświadczenia. Termin zgłoszeń upływa 20 lutego 2010 r. Półfinał w dniach 25-27 lutego, zaś finał 5 marca 2010 r. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursach organizowanych przez XL LO. Uczestnictwo dostarczy wiele ciekawych doświadczeń, dobrą zabawę i dla najlepszych ciekawe nagrody. Powodzenia !!!


Konkurs Matematyczny MATMIX
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich oraz najstarszych klas gimnazjum do udziału w III już edycji Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl, który organizowany jest przez XL Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Warszawie. III edycję objął patronatem Mazowiecki Kurator Oświaty.
Początek nowej edycji - listopad 2007, koniec - kwiecień 2008.
Szczegóły są dostępne na stronie http://www.matmix.pl/

Konkurs literacki
Regulamin konkursu: Regulamin konkursu literackiego poświęconego twórczości Stefana Żeromskiego

Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych
Regulamin konkursu: regulamin Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojezycznych.doc

Konkurs geograficzny
Regulamin konkursu: regulamin Konkursu Ekologiczno-Krajoznawczego.doc