Naglowek strony

Kadra Nauczycielska

w roku szkolnym 2016/2017


Dyrekcja

Anna Szczepańska-Filipp - dyrektor

Ewa Pachniak-Kaźmierska - wicedyrektor


Nauczyciele

Przedmiot Nazwisko i Imię
biblioteka Szymanek Jolanta
Jadwiga Zembura
biologia Mazur Renata
Oleksiejuk Jadwiga/ Kamil Kwiecień
chemia Skiba Katarzyna
Szczepaniak-Zakrzewska Milena
podst.przeds. Nowacka Eliza
fizyka Bartnicki Stefan
biologia/przyroda Koza Aneta
geografia/informatyka Błaszczykiewicz Wojciech
historia/wok Chudy Joanna
historia/wos Kiedysz Elżbieta
Kozłowski Grzegorz, Kadej Michał
informatyka Kamrowski Zdzisław
Sznauder Sebastian
j. angielski Deja Justyna
Grabowska Izabela
Godlewska Agnieszka
Kotlarska Anna
Nowaczyk Artur
Szumska Ewa/ Kozłowska Edyta
Zielnicki Krzysztof
j. francuski Otulak Jadwiga
Jackowska Marta
j. hiszpański Otulak Jadwiga
Jackowska Marta
j. niemiecki Manowiecka Katarzyna, Szpakowicz Agnieszka
j. polski Szczepańska-Filipp Anna
Garbacz Agnieszka
Pachulska-Górecka Agnieszka
Edyta Janiak
Ropel Barbara
Kozłowska-Kozik Aneta
Okulska-Chmielewska Ewa
j. włoski/wok Borkowska Dorota
matematyka Pachniak-Kaźmierska Ewa
Muras Ewa
Karaś Lidia
Furmaniak Marta/ Zajączkowski Jan/ Wojtasik Dorota
Zarzycka Danuta
Dębska Joanna
Edukacja dla Bezpieczeństwa Trześniak Wojciech
psycholog / pedagog Kruszyńska-Wochna Agnieszka/ Paulina Osienicka
Motylewska Agnieszka
religia/etyka Wieczerzańska-Perkins Agnieszka
Cieszyńska Katarzyna
Kur Piotr
wf Bryś-Godzisz Anna
Łukaszewski Kamil
Śniosek-Brzuszkiewicz Małgorzata
Winiarek Wojciech, Dominik Brodziak

Wychowawcy (rok szkolny 2017/2018):

Klasa Nazwisko i Imię
1a Kamil Łukaszewski (wf)
1b Barbara Ropel (j. polski)
1c Dorota Borkowska (j. włoski)
1d Justyna Deja (j. angielski)
1e Aneta Kozłowska (j. polski)
1f Anna Bryś-Godzisz (wf)
2a Joanna Dębska (matematyka)
2ba Kamil Kwiecień (biologia)
2bb Agnieszka Godlewska (j.angielski)
2c Ewa Muras (matematyka)E
2d Krzysztof Zielnicki (j.angielski)
2e Wojciech Winiarek(wychowanie fizyczne)
2f Wojciech Błaszczykiewicz(geografia)
3a Zarzycka Danuta (matematyka)
3ba Jadwiga Oleksiejuk( biologia)/ Brodziak Dominik (wychowanie fizyczne)
3bb Szczepaniak-Zakrzewska Milena (chemia)
3c Mazur Renata (biologia)
3d Nowaczyk Artur (j. angielski)
3e Garbacz Agnieszka (j.polski)
3f Kiedysz Elżbieta (historia)

Adres do katalogu biblioteki szkolnej