Naglowek strony

Kadra Nauczycielska

w roku szkolnym 2016/2017


Dyrekcja

Anna Szczepańska-Filipp - dyrektor

Ewa Pachniak-Kaźmierska - wicedyrektor


Nauczyciele

Przedmiot Nazwisko i Imię
biblioteka Szymanek Jolanta
Jadwiga Zembura
biologia Mazur Renata
Oleksiejuk Jadwiga
chemia Skiba Katarzyna
Karkowska Anna
Szczepaniak-Zakrzewska Milena
podst.przeds. Nowacka Eliza
fizyka Bartnicki Stefan
biologia/przyroda Koza Aneta
geografia/informatyka Błaszczykiewicz Wojciech
historia/wok Chudy Joanna
historia/wos Kiedysz Elżbieta
Kozłowski Grzegorz
informatyka Gościniak Radosław
j. angielski Deja Justyna
Grabowska Izabela
Godlewska Agnieszka
Kotlarska Anna
Nowaczyk Artur
Szumska Ewa
Tomkiewicz Anna
Zielnicki Krzysztof
j. francuski Otulak Jadwiga
Jackowska Marta
j. hiszpański Otulak Jadwiga
Jackowska Marta
j. niemiecki Manowiecka Katarzyna
Masłowski Paweł (+łacina)
j. polski Szczepańska-Filipp Anna
Garbacz Agnieszka
Pachulska Agnieszka
Edyta Janicka
Ropel Barbara
Kozłowska-Kozik Aneta
j. włoski/wok Borkowska Dorota
matematyka Pachniak-Kaźmierska Ewa
Muras Ewa
Karaś Lidia
Furmaniak Marta
Zarzycka Danuta
Dębska Joanna
Suska Agnieszka
Edukacja dla Bezpieczeństwa Trześniak Wojciech
psycholog / pedagog Kruszyńska-Wochna Agnieszka
Motylewska Agnieszka
religia/etyka Wieczerzańska-Perkins Agnieszka
Cieszyńska Katarzyna
Kur Piotr
wf Łukaszewski Kamil
Śniosek Małgorzata
Sadkowski Michał
Winiarek Wojciech

Wychowawcy:

Klasa Nazwisko i Imię
1a Zarzycka Danuta (matematyka)
1ba Oleksiejuk Jadwiga (biologia)
1bb Szczepaniak-Zakrzewska Milena (chemia)
1c Mazur Renata (biologia)
1d Nowaczyk Artur (j. angielski)
1e Garbacz Agnieszka (j.polski)
1f Kiedysz Elżbieta (historia)
2a Łukaszewski Kamil (informatyka)
2ba Muras Ewa (matematyka)
2bb Ropel Barbara (j.polski)
2c Bartnicki Stefan (fizyka)
2d Deja Justyna (j. angielski)
2e Chudy Joanna (historia)
2f Pachulska Agnieszka (język polski)
3a Karaś Lidia (matematyka)
3ba Skiba Katarzyna (chemia)
3bb Karkowska Anna (chemia)
3c Winiarek Wojciech(wf)
3d Zielnicki Krzysztof(j. angielski)
3e Kozłowska-Kozik Aneta (j. polski)
3f Błaszczykiewicz Wojciech (geografia/informatyka)

Adres do katalogu biblioteki szkolnej